(He/Him)
Max Hopp
bergienberlin
показати профіль
(He/Him)
Max Hopp
bergienberlin
показати профіль
Max Hopp
актор•40-60 років•німецька
•
Місце резиденції
Berlin (DE)
Місце народженняBerlin
Варіанти житла
SpecializationsСпівак, спікер
Посвідчення водія
колір очейсіро-зелений
колір волосся
зріст183
Вага (у кг)85
фігураатлетично-підтягнута
мовинімецькаанглійськаросійська
ділектБерлін німецький(рідний діалект)гамбурзькийсаксонський
інструменти
спорт
танець
тип голосу
спів
Спеціальні навички
Навчання
Початкова професійна підготовка
1992 – 1996
Нагороди
2000
Boy-Gobert-Preis
(драма)
Фільм
2020
Bekenntnisse des Hochstaplers Felix Krull
(Кінофільм)
Schimmelpreester
(SR)
2018
Wach
(Кінофільм)
Arzt
(SR)
2017
Das schweigende Klassenzimmer
(Кінофільм)
Hans Wächter
(SR)
2013
Phoenix
(Кінофільм)
Допоміжна роль
2013
WhoAmI
(Кінофільм)
Informatiker
(SR)
2007
Speed Racer
(Кінофільм)
Jimmy
(SR)
2006
Peer Gynt
(Кінофільм)
Kapitän
(SR)
3sat, arte, ZDFkultur [de]
2005
Hannah
(Кінофільм)
Maik
(SR)
2003
Männer wie wir
Допоміжна роль
телебачення
2022
Der Usedom-Krimi - Schneewittchen
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(LR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2022
Der Usedom-Krimi - Gute Nachrichten
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(LR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2021
2021
Nächste Ausfahrt Glück - Song für die Freiheit
(телефільм (серіал))
Georg Wegener
(LR)
ZDF [de]
2021
Muttertag. Ein Taunuskrimi
(серіал)
Fridtjof Reifenrath
(SR)
ZDF [de]
2021
Der Usedom-Krimi - Der lange Abschied
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(LR)
NDR [de]
2021
Der Usedom-Krimi - Ungebetene Gäste
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(LR)
ARD [de]
2020
Der Usedom-Krimi - Entführt
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(LR)
ARD [de], NDR [de]
2020
Tatort - Vier Jahre
(телефільм (серіал))
Thore Bärwald
(SR)
WDR [de]
2020
Das Quartett - Dunkle Helden
(телефільм (серіал))
Thomas Hellwig
(SR)
ZDF [de]
2020
Nächste Ausfahrt Glück – Beste Freundinnen
(телефільм (серіал))
Dr. Georg Wegener
(LR)
ZDF [de]
2020
Nächste Ausfahrt Glück - Juris Rückkehr
(телефільм (серіал))
Dr. Georg Wegener
(LR)
ZDF [de]
2020
Der Usedom-Krimi - Nachtschatten
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de]
2020
Der Usedom-Krimi - Vom Geben und Nehmen
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
Degeto [de], NDR [de]
2019
Der Usedom-Krimi - Schmerzgrenze
(телефільм (серіал))
Dr. Dirk Brunner
(SR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2019
Tatort - Die Nacht gehört dir
(телефільм (серіал))
Barthlevy
(SR)
BR [de]
2019
Der Usedom-Krimi - Strandgut
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2018
Die neue Zeit
(Багатокомпонентний)
Dr. Emil Herfurth
(SR)
2018
Träume - Der Usedom-Krimi
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
Degeto [de], NDR [de]
2018
Gloria, die schönste Kuh meiner Schwester
(телефільм)
Gerd
(LR)
ARD [de], Degeto [de]
2018
Der Usedom-Krimi - Mutterliebe
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de], Degeto [de]
2018
Wach
(телефільм)
Arzt
2018
Dein Leben gehört mir
(телефільм)
Dr. Florian Wiegand
(SR)
SAT.1
2017
Der Usedom-Krimi - Geisterschiff
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2017
Das Joshua Profil
(телефільм)
Cosmo
(LR)
RTL [de]
2017
Tatort - Bausünden
(телефільм (серіал))
Peter Waltherscheid
(SR)
WDR [de]
2017
Der Usedom-Krimi - Winterlicht
(телефільм (серіал))
Staatsanwalt Brunner
(SR)
ARD [de], NDR [de]
2017
Bella Block - Am Abgrund
(телефільм (серіал))
Thorsten Müller
(SR)
ZDF [de]
2016
Trugspur - Der Usedom-Krimi
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de]
2016
Der König von Berlin
(телефільм)
Kriminalhauptkommissar Kolbe
(LR)
ARD [de], Degeto [de], rbb [de]
2016
Nebelwand - Der Usedom-Krimi
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2016
Tod im Internat
(серіал)
Alexander Grape
(SR)
ZDF [de]
2016
Die Glasbläserin
(телефільм)
Wilhelm Heimer
(SR)
ZDF [de]
2015
Der gleiche Himmel
(серіал)
Wulf
(SR)
ZDF [de]
2015
Der Usedom-Krimi - Engelmacher
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2015
Sechs auf einen Streich - Hans im Glück
(телефільм (серіал))
Bauer
(SR)
ARD [de], NDR [de]
2015
Herr Lenz reist in den Frühling
(телефільм)
Ulf Trautmann
(SR)
ARD [de], Degeto [de]
2015
Schandfleck - Der Usedom-Krimi
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2014
Brief an mein Leben
(телефільм)
Jan Neuhaus
(SR)
ZDF [de]
2014
Donna Leon - Tierische Profite
(телефільм (серіал))
Lino Papetti
(SR)
ARD [de]
2014
Helen Dorn - Der Pakt
(телефільм)
Rolf Farle
(SR)
ZDF [de]
2014
Tannbach - Schicksal eines Dorfes
(серіал)
Erwin Fichte
(SR)
ZDF [de]
2014
Mörderhus - Der Usedom-Krimi
(телефільм (серіал))
Dr. Brunner
(SR)
ARD [de], Degeto [de], NDR [de]
2013
MORD MIT AUSSICHT - GULASCH FÜR DEN GEISELNEHMER
ARD
2013
DIE LETZTE SPUR BERLIN
ZDF
2013
EIN NEUER FALL FÜR ZWEI
ZDF
2013
Bornholmer Straße
(телефільм)
Burkhard Schönhammer
(LR)
ARD [de], Degeto [de]
2013
Die Spiegel-Affäre
(телефільм)
Leo Brawand
(SR)
arte, BR [de], Degeto [de], WDR [de]
2012
EIN STARKES TEAM
ZDF / UFA Fernsehproduktion
2012
SOKO WISMAR
ZDF / Cinecentrum
2012
SOKO LEIPZIG
ZDF / UFA Fernsehproduktion
2012
WILSBERG
ZDF / Eyeworks Germany
2012
DIE KÜSTENWACHE
ZDF / Opal Film
2012
LÖWENZAHN
ZDF / Studio TV
2012
Die Frau von früher
(телефільм)
Carl
arte, ZDFkultur [de]
2012
Der Kriminalist
(серіал)
Micha
(LR)
ZDF [de]
2011
SOKO KÖLN
ZDF / Network Movie
2011
Tatort - Fette Hunde
(телефільм (серіал))
Rückert
(SR)
WDR [de]
2011
Der Turm
(серіал)
Ausbildungsoffizier
(SR)
BR [de], Degeto [de], MDR [de], NDR [de], rbb [de], SWR [de], WDR [de]
2011
Bella Block - Unter den Linden
(телефільм (серіал))
Thorsten Müller
(LR)
ZDF [de]
2010
ROTTMANN
U5 Filmproduktion
2010
Stralsund - Außer Kontrolle
(телефільм (серіал))
Maik Tillmann
(SR)
ZDF [de]
2009
Tatort - Vergessene Erinnerung
(телефільм (серіал))
Holger Mommsen
(LR)
NDR [de]
2009
Tatort - Wir sind die Guten
(телефільм (серіал))
Michalik
(SR)
BR [de]
2008
DR. MARTIN
Phoenix Film
2008
Bella Block - Das Schweigen der Kommissarin
(телефільм (серіал))
Thorsten Müller
(SR)
ZDF [de]
2008
Doktor Martin
(серіал)
Mark Dononelli
(SR)
ZDF [de]
2007
Bella Block - Falsche Liebe
(телефільм (серіал))
Thorsten Müller
(SR)
ZDF [de]
2006
DR. MARTIN (6 FOLGEN)
Phoenix Film
2006
BELLA BLOCK
ZDF / UFA Fernsehproduktion
2006
OMEN - THE EAGLE
Danish Television
2006
Doktor Martin
(серіал)
Dorfpolizist Mark
(SR)
ZDF [de]
2005
ALARM FÜR COBRA 11
RTL / Action Concept
2005
IM NAMEN DES GESETZES
RTL / Opal Film
2005
Lulu
(телефільм)
Rodrigo
(SR)
arte, ZDF [de]
2004
SOKO RHEIN MAIN
Network Movie
2003
DIE ÄRZTIN
Network Movie
2003
ITALIENER UND ANDERE SÜßIGKEITEN
NDF
2003
TATORT
ARD / SWR
2003
Zeit nach der Trauer
(телефільм)
Waller
(LR)
MDR [de]
2002
DAS KONTO
Objectiv Film
2002
DIE SCHNELLE GERDI
ARD / Santana Film
2002
RICHARD SORGE
Durniok Film
2001
STAHLNETZ
Studio Hamburg
2001
TATORT
SWR
2000
BRONSKI UND BERNSTEIN
NDF
2000
DOPPELTER EINSATZ
Allmedia Film
1999
LIEB MICH
Studio Hamburg
1997
GEORG BÜCHNER
Studio Hamburg
1996
DOPPELTER EINSATZ
Studio Hamburg
Театр
2019 – 2026
Orpheus in der Unterwelt
Styx & Stimme aller Figuren
(LR)
Komische Oper
2017 – 2026
Anatevka - Fiddler on the Roof
Tevje
(LR)
Komische Oper
2015 – 2025
My fair Lady
Higgins
(LR)
Komische Oper
2015 – 2025
Eine Frau, die weiß, was sie will
(оперета)
Головна роль
Komische Oper
2005 – 2011
WOYZECK
Woyzeck
Volksbühne
2005 – 2010
OZEAN
Volksbühne
2010
Im weißen Rößl
Leopold
(LR)
Komische Oper
2001 – 2009
BERLIN ALEXANDERPLATZ
Biberkopf
(LR)
Schauspielhaus Zürich, Berliner Festspiele, Volksbühne Berlin
2005 – 2009
PROMETHEUS
Prometheus
Volksbühne
2005 – 2008
MEISTERSINGER
Beckmesser
Volksbühne
2005 – 2007
DER SELBSTMÖRDER
Volksbühne
2004
ONKEL WANJA
Astrov
Schauspielhaus Zürich
2001 – 2002
MACBETH
Macduff
(SR)
Münchner Kammerspiele / Salzburger Festspiele
1999 – 2002
SCHLACHTEN
die Yorcks
(LR)
Salzburger Festspiele, Schauspielhaus Hamburg, Münchner Kammerspiele
1997 – 1999
GERMANIA III
Schauspielhaus Hamburg
1998 – 1999
DIE FLEDERMAUS
Alfred
Schauspielhaus Hamburg
1998 – 1999
WURZELFAUST
Schauspielhaus Hamburg
1998
SOMMERGÄSTE
Vlas
(LR)
Schauspielhaus Hamburg
1996
Woyzeck
(драма)
Woyzeck
(LR)
Theater Bremen
Аудіо
1992 – 2026
Jacob Böhme, Meister Eckhart, Johannes Tauler, Kazimir Malevich u.v.m.
Інший
2022
Regie: Barkouf
2021
Regie: Cosi fan tutte
2019
Regie: Zanaida
2019
Regie: Die Prinzessin von Trapezunt
2015
Regie/Kamera/Schnitt/Sprecher: "Morgenröte im Aufgang-Hommage à Jacob Böhme"
(Експериментальний фільм)
2009
Schnitt: Doris Decker - Peter is gone
(Музичне відео)
Peter
(LR)
2008
Regie/Kamera/Schnitt: "Das schöne Licht der Utopie"
(Експериментальний фільм)