Christian Stock
показати профіль
Christian Stock
показати профіль
Christian Stock
актор•37-45 років•німецька
•
Місце резиденції
Köln (DE)
Рік народження1982 (41 років)
Місце народженняFulda
Варіанти житла
асоціації/союзиBundesverband Schauspiel e.V. (BFFS)
SpecializationsКомік, Модель, ведучий/модератор, спікер, Актор дубляжу
Посвідчення водія
посвідчення
колір очейблакитний
колір волосся
зріст180
Вага (у кг)82
фігуранормальна, струнка
мовинімецькаанглійськафранцузькаіспанська
ділектKölschБайрішГессенський(рідний діалект)саксонський
спорт
тип голосу
Спеціальні навички
Навчання
Початкова професійна підготовка
Нагороди
2023
Best Short Film auf dem Castellabate International Film Festival in Neapel/Italien mit "Erinnerungen einer vergessenen Kindheit"
2023
Sunrise Trophy beim Better World Film Festival in München mit "Erinnerungen einer vergessenen Kindheit"
2022
Best Drama Short Film auf dem International Kids´ Film Festival in San Diego/USA mit "Erinnerungen einer vergessenen Kindheit"
2022
Umweltschutzpreis der Stadt Köln
2020
Bester Comedy-Kurzfilm auf dem International Monthly Film Festival in Kosice/Slowakei mit "Kalter Kaffee"
2019
Kölner Ehrenamtspreis
2019
Publikumspreis der Kölner Bürgerstiftung
2019
Erster Preis der Kölner Grün Stiftung für Gründung der K.R.A.K.E.
2018
Publikumspreis beim SPITZiale Filmfestival Espelkamp mit Herr Mandrill
2013
Best Short Horror Comedy auf dem After Dark Film Festival mit LOVELY WOLF
2012
Youcinema Fantastic Film Festival [ch]
2012
Fright Nights Festival [at] (номінований)
2012
Bester Schauspieler beim Youcinema Fantastic Film Festival (Schweiz)
2012
Publikumspreis beim Shorts At Moonlight mit LOVELY WOLF
2004
hessischer Förderpreis für Jugendtheater
2000
hessischer Förderpreis für Jugendtheater
Фільм
2021
2020
Pit
Julius Eberhardt (HR)
(LR)
Lichtburg Essen
2019 – 2020
H²O - Tropfen für Tropfen
Vater
(LR)
2019
Now or never
(Художній фільм)
Herr Winter jr.
(SR)
SWR/Zum Goldenen Lamm
Angelika Kropej
2019
Der Spiegel
(Кінофільм)
Paul Hagen
(LR)
2019
Tropfen für Tropfen
(Короткий фільм)
Jakob
(LR)
2019
Wer Frieden sucht
(Художній фільм)
Dr. Oliver Arnstedt
(SR)
2019
Der Spiegel
Головна роль
2019
Wer Frieden sucht
Dr. Oliver Arnstedt
2018
Pit
Jlius Eberhard (HR)
(LR)
2017
Kalter Kaffee
(Короткий фільм)
Paul
(SR)
2017
Der Tod ist voll in Ordnung
(Короткий фільм)
Simon
(LR)
2016
Die Mauer
(Короткий фільм)
Frank
(LR)
2015
Julia und Romeo - Die Liebe ist ein Schlachtfeld
(Художній фільм)
deutscher Offizier
(SR)
2015
Raw 3 (DVD)
(Художній фільм)
Tom
(LR)
2014
Losing Touch
(Документальний фільм)
himself
(LR)
2014
Die Tierliebhaber
(Короткий фільм)
Kunde
(LR)
2014
LOSING TOUCH
Protagonist & Produzent
FirstGrade Studios
2013
Schugada
(Художній фільм)
Luca
(LR)
2013
SCHUGADA - A BAYRISCHE MAFIAKOMÖDIE
Luca Clemenza (HR)
(LR)
2012
Lovely Wolf
(Короткий фільм)
Tom
(LR)
2012
Abschied
(Короткий фільм)
Martin
(LR)
2012
Veronika
(Короткий фільм)
Stefan
(LR)
2011
Das Palmenhaus
(Короткий фільм)
Patrick
(LR)
2011
Kein Platz für Zwei
(Короткий фільм)
Herr Mann
(LR)
2011
Randalation
(Короткий фільм)
Thomas
(LR)
2011
Trugschluss
(Художній фільм)
Max
(SR)
2011
Have a Nice Die
(Короткий фільм)
Jeffery
(LR)
2011
Pflasterstein am Vormittag
(Короткий фільм)
Mark Pflasterstein
(LR)
2011
Filmriss
(Короткий фільм)
Patrick
(SR)
2011
Bonobos machen's bis zu 50 mal am Tag!
(Короткий фільм)
Dominik
(SR)
2011
Zeichen der Schwäche
(Короткий фільм)
Bastian
(LR)
2011
Break Up
(Короткий фільм)
Kevin
(LR)
2011
ZEICHEN DER SCHWÄCHE
Bastian (HR)
(LR)
Harder Life Pictures
2011
Im dritten Jahr
(Короткий фільм)
Till
(LR)
2011
HERR RIEBMANN
Herr Mann (HR)
(LR)
ifs Köln
2011
IM DRITTEN JAHR
Till (HR)
(LR)
Center TV/Footsteps Productions
2010
Epicsode (Webfilm)
(Короткий фільм)
Rainer Senne
(LR)
2010
Traumfabrik
(Короткий фільм)
Terror-Clown
(SR)
2010
Lass mich los - Halt mich fest (Bewerbungsfilm)
(Короткий фільм)
Renard Gil
(LR)
2010
Gedankenspiel
(Короткий фільм)
Ben
(LR)
2010
The Timid Hero
(Короткий фільм)
Timid Hero
(LR)
2010
FEIGEN IM GARTEN
Lenny
vjs GmbH
2010
Isoliert
(Короткий фільм)
Eugen
(LR)
2010
11 TEQUILAS
Maurice (HR)
(LR)
Magmell
2010
Simulacrum
(Короткий фільм)
Mark
(LR)
2010
FREAK IN LOVE
Sebastian (HR)
(LR)
Dead Rat Creation
2010
ISOLIERT
Eugen (HR)
(LR)
Center TV/Misch Masch Productions
2010
NOVEMBER
Mann (HR)
(LR)
Center TV/Misch Masch Productions
2010
ALS GÄBE ES EIN MORGEN
Jan-Hendrik (HR)
(LR)
Center TV/Footsteps Filmproduktion
2009
Das Kind in ihm
(Короткий фільм)
Alex
(LR)
2009
Ein Augenblick
(Короткий фільм)
Ehemann
(LR)
2009
Schneewittchen Koma
(Короткий фільм)
Jäger
(SR)
2009
Extinction - The G.M.O. Chronicles (aka. Terra Rasa - The GMO Chronicles)
(Кінофільм)
David Fischer
(LR)
2009
Changing Destiny
(Короткий фільм)
Max
(SR)
2009
DAS KIND IN IHM
Alex (HR)
(LR)
München TV/Endlich Entertainment
2009
Der Kinogänger
(Короткий фільм)
Kinogänger
(LR)
2009
EXTINCTION - THE G.M.O. CHRONICLES
David Fisher (HR)
(LR)
Cinema Ergo Sum
2009
Als gäbe es ein Morgen (Wettbewerbsbeitrag Cologne 47elf)
(Короткий фільм)
Jan-Hendrik
(LR)
2009
November
(Короткий фільм)
Tim
(LR)
2008
perSPECTive 2050
(Короткий фільм)
Demonstranten-Anführer
(SR)
2008
ESC
(Короткий фільм)
Ben
(SR)
2008
Rue Napoleon
(Короткий фільм)
Jerome
(LR)
2008
RÜCKSICHT AUF VERLUSTE
Mann (HR)
(LR)
WDR
2008
André
(Короткий фільм)
André
(LR)
2007
Letzte Hoffnung Deutsçhland
(Художній фільм)
Frank
(SR)
2007
Unterdrückt
(Короткий фільм)
Marck
(LR)
2007
STUDIUM DELUXE
Golfplatz-Snob
Uni gießen
2007
Der Schein
(Короткий фільм)
Mathematik-Nerd
(SR)
2007
Luzid
(Короткий фільм)
Dominik
(LR)
2007
Studium Deluxe
(Короткий фільм)
der Snob
(SR)
2007
Der Anruf
(Короткий фільм)
Regisseur
(SR)
2007
Flitzerblitzer
(Короткий фільм)
Herr Stadler
(LR)
2007
Antonio Mello (Bewerbungsfilm)
(Короткий фільм)
Antonio Mello
(LR)
2006
Slasher
Danny (HR)
(LR)
2006
Liebe Grüße, Jan und Mona
(Короткий фільм)
Jan
(LR)
2006
ORIENTierungslos
(Короткий фільм)
Basti
(SR)
2006
Anatomie eines Überfalls
(Короткий фільм)
Martin Jauch
(SR)
2006
Slasher
(Кінофільм)
Danny
(SR)
2005
Silent Rails
(Короткий фільм)
Timo
(SR)
телебачення
2023
Die Landarztpraxis
Samuel Ratzig
(SRE)
Sat 1
2020 – 2023
Comedy vom Rhein
(Серія)
Dennis Budde
(LR)
SWR
2019 – 2020
Queens of Comedy
(Серія)
diverse
(SR)
ZDF/Paloma Pictures GmbH
2018
Die Comedy Show
(телешоу)
Basti
(LR)
ProSieben [de]
2017
Blockbustaz
(серіал)
Redakteur
(SR)
ZDFneo [de]
2016
Was ich von Dir weiß
(телефільм)
Tierpfleger Alex
(SR)
ZDF [de]
2014
Diese Kaminskis – Wir legen Sie tiefer!
(серіал)
Frank Messner
(LR)
ZDFneo [de]
2013
Doorks - Bad Hair Day (Webserie)
(Пілот)
Felix
(LR)
2013
Die WG (Webserie)
(Серія)
Christoph
(LR)
2012
Wilsberg - Treuetest
(телефільм (серіал))
Hotelangestellter
ZDF [de]
2012
Tatort - Trautes Heim
(телефільм (серіал))
Operator 1
WDR [de]
2011
Marie Brand und der Moment des Todes
(телефільм (серіал))
Jürgen
ZDF [de]
2011
Bauerfeind
(тележурнал)
Uwe Kleinecke
(LR)
3sat
2009
Die letzten 30 Jahre
(телефільм)
Thomas
(SR)
2009
Dämmerung (Internet-Serie)
(Серія)
Stefan
(LR)
2009
Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei
(серіал)
Julius
(SR)
RTL
Bella Bär
2008
Dämmerung (Internet-Serie)
(Серія)
Stefan
(LR)
2007
Dämmerung (Internet-Serie)
(Серія)
Stefan
(LR)
Театр
2022 – 2024
Noises Off - Der nackte Wahnsinn
(драма)
Tim
(SR)
2023 – 2024
P. Maar: Eine Woche voller Samstage
(драма)
Verkäufer, Herr Oberstein, Monsieur Groll
(SR)
NiederrheinTheater
2023
Macht euch die Erde untertan
(драма)
Vater/RWE-Manager
(LR)
2020 – 2023
Der kleine Weihnachtsgeist
König (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2018 – 2023
Die drei Wünsche
der Reiche & Beduine (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2011 – 2023
O. Preußler: Neues vom Räuber Hotzenplotz
Kasper (HR) und Witwe Schlotterbeck
(LR)
Niederrheintheater
2016 – 2023
P. Maar/ C. Schidlowsky: Peer und Gynt
Trollkönig, Trollwache, Lehrer Grieg (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2012 – 2023
A. Tschechow: Der Bär
Luka
Niederrheintheater
2012 – 2022
Bonnie & Clyde
Erzähler (HR) & W.D.
(LR)
Niederrheintheater
2012 – 2022
P. Maar: Herr Bello und das blaue Wunder
Herr Bello (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2021
A. Tschechow: Die Möwe
Sorin
Niederrheintheater
2018 – 2020
W. Kohlhaase/R. Zimmer: Fisch zu viert
Charles (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2017 – 2019
Marivaux: Das Spiel von Liebe und Zufall
Arlequin & Mario (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2018
W. Shakespeare: Ein Sommernachtstraum
Pyramus
Shakespeare Company Köln
2016
J. W. v. Goethe: Die Mitschuldigen
Alcest (HR)
(LR)
Theater im Kloster
2015 – 2016
Sophokles: Antigone
Wächter, Chor
Theater Kefka
2015 – 2016
D. Hare: Blue Room
Taxifahrer, Student, Politiker, Dramatiker, Aristokrat (HR)
(LR)
Stein´s Tivoli
2014
C. Goldoni:Diener zweier Herren
Florindo (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2013 – 2014
A. Ayckbourn: Alles nur aus Liebe
Gilbert Fleet (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2012 – 2014
Volle Ladung - Die Science Show
Nikola Tesla (HR)
Odysseum Köln
2012 – 2013
A. Tschechow: Der Heiratsantrag
Lomov (HR)
(LR)
Niederrheintheater
2011
J. Dittgen: Polaroid
Alex (HR)
(LR)
Nö-Theater Köln
2010 – 2011
Woody Allen´s Riverside Drive
Fred Savage (HR)
Niederrheintheater
2009
J. Spyri: Heidi
Geißenpeter und Herr Sebastian
Ruhr-Kammerspiele Essen
2009
Das letzte Stündlein
Ritter Burkhard (HR)
Mordstruppe Köln
2009
Alt mit Schuss
Roberto Varese
Rheinkultur Düsseldorf
2008
Die Zaubernacht
Інші ролі
Theater Kefka
2008
Stammheim. Leben. Traum.
Jan Carl Raspe & Clarin
Freie Bühne Düsseldorf
2008
Being Almodovar!
Paul Bazzo
Raketenklub Köln
2008
Langtons Ameise
Jongleur (HR)
Studiobühne Köln
2007
W. Bauer: Gespenster
Fred (HR)
Arkadas Theater Köln
2005
Buck Star
Herr Popauf
ARTheater Köln
2004
F. Dürrenmatt: Der Besuch der alten Dame
Bürgermeister
Theaterwerkstatt Hünfeld
2003
S. Mrozek: Auf Hoher See
Briefträger
Freiherr-vom-Stein Gymnasium Fulda
2003
Funkstille (Eigenproduktion)
Regisseur
Theaterwerkstatt Hünfeld
2002
Straßentheater-Tournee
Інші ролі
Die Fischgretchen
2001
Im Wunderland mit Alice D.
Märzhase & Herzkönig
Die Fischgretchen
2001
F. Dürrenmatt: Die Physiker
Möbius (HR)
Freiherr-vom-Stein Gymnasium Fulda
1998
Der Hirsch
gelähmter Mann (HR)
Freiherr-vom-Stein Gymnasium Fulda
Аудіо
2012
Mitternachtstanz
(спікер)
2011
Wir sind ich
(Дубляж)
Jasper
(LR)
2011
Extinction - The G.M.O. Chronicles (aka. Terra Rasa - The GMO Chronicles)
(Дубляж)
David Fischer
(LR)
2009
Leibniz PiCK UP! Your Talent (Web-Dokuserie)
(Дубляж)
Sprecher
Комерційний
2022 – 2024
Baldriparan
Schlafloser
(LR)
2020 – 2021
Netto
Kunde (HR)
(LR)
2020
Euronics - Guten Morgen
(Комерційний)
Vater
(LR)
2020
Telekom Homeoffice
IT Assistant
Uwe Bünker
2020
Flaschenpost - Merkste selber!
Kunde (HR)
(LR)
2019 – 2020
Euronics - Guten Morgen
Vater (HR)
(LR)
2019
Ford Service - FCSD 2020
(Комерційний)
Hero 1 | Büro
(LR)
2019
DVAG - Klartext mit Klopp (8 TV-Spots)
(Комерційний)
Kloppos Co-Trainer
(LR)
2018
Matratzen Concord
Допоміжна роль
2018
DVAG
Trainer (HR)
(LR)
2017
Rougette Ofenkäse - Gold-Ecke
(Комерційний)
Käufer
(LR)
2017
Christ - Miracle Diamond. Weihnachtszauber (3 Spots)
(Комерційний)
Online Shopper (1 Spot)
(LR)
2017
Brita Yource - Einen Schluck schlauer
(Комерційний)
Ehemann
(LR)
2017
Mc Donald´s
Vater (HR)
(LR)
2017
LIDL
Головна роль
2016 – 2017
RTL Sport App
Головна роль
2016
Das Telefonbuch - Maria & Hamster (2 Spots)
(Комерційний)
Vater (Spot: Hamster)
(LR)
2015
Landschaftsgärtner - Hoffnung? Zuversichtlich in die Zukunft
(Комерційний)
Gärtner
(SR)
2015
Commerzbank - Online Dialog. Mehr, als Sie erwarten
(Комерційний)
Commerzbank Kunde
(LR)
2015
L´Tur
Lars Minute (HR)
(LR)
2014 – 2015
BRANDT TV-WERBESPOT
homosexueller Autofahrer
2013 – 2015
Bref WC-Reiniger TV-Werbespot
Mann (HR)
(LR)
2012 – 2015
Bahncard 25
Markus Becker (HR)
(LR)
2014
Brandt Zwieback - Teddy, Verschlafen & Pause (3 Clips)
(Комерційний)
homosexueller Autofahrer
(LR)
2013
DEVK - Sumo, Senf, Trompete (Stadionspots)
(Комерційний)
Senf-Sudler (Spot: Senf)
(LR)
2013
Renault TV-Spot
Dr. Y
2012
Bundesanstalt für Landwirtschaft und Ernährung - Agrobiodiversität
(Комерційний)
Städter
(LR)
2012
Deutsche Bahn - Bahncard 25. 1+4
(Комерційний)
Markus Becker
(LR)
2012
RTL - Season 2012
(Комерційний)
diverse
(LR)
2012
Promedent - Kopfschmerztherapie
(Комерційний)
Steinie der Neandertaler
(LR)
2011
McDonald´s - Asia-Burger
(Комерційний)
Kunde
(LR)
2011
Bildungscampus Heilbronn - 30-9 (Webserie / 2. Staffel)
(Зображення фільму)
Adrian
(SR)
2011
MC DONALD`S "EINFACH ASIEN"
Protagonist
2010
ECOFOX-WERBESPOT
Mann (HR)
(LR)
2010
REAL-WERBESPOT
Mann vor Umkleidekabine (HR)
(LR)
2009
RTL - Domino Day 2009 (Trailer)
(Комерційний)
Kelte
(LR)
2009
TECHNISAT-WERBESPOT "ZAPPING"
Mann (HR)
(LR)
2008
BMW Mini - Minividual
(Комерційний)
Der Kunde
(LR)
2008
MEDIMAX-WERBESPOT
Verkäufer mit Kamera (HR)
(LR)
2008
MARBACH Gruppe - Der Weg einer Stanzform
(Індустріальний фільм)
Robert
(LR)
2008
Sparkassen-Finanzgruppe - Privatkredit
(Комерційний)
Hannes
(LR)
2008
Wirtschaftsjunioren Heilbronn-Franken e.V. - Heilbronn ist sexy
(Зображення фільму)
Robert
(LR)
2007
HERTIE-WERBESPOT
Mann (HR)
(LR)
2007
SPARKASSEN-FC-CARD-WERBESPOT
Fußballfan (HR)
(LR)
2006
Meer Uhren - Meer-Man
(Зображення фільму)
Meer-Man
(LR)