©Andreas Zauner
©Andreas Zauner
(c) Linda Rosa Saal
(c) Linda Rosa Saal
(c) Linda Rosa Saal
©Andreas Zauner
(c) Linda Rosa Saal
(c) Linda Rosa Saal
(c) Linda Rosa Saal
(c) Linda Rosa Saal
(c) Linda Rosa Saal
(c) Linda Rosa Saal
©Andreas Zauner
©Andreas Zauner
©Andreas Zauner
©Andreas Zauner
©Andreas Zauner
(c)Andreas Zauner
Beatrice Boca
ZAV Köln
profili Göster
Beatrice Boca
ZAV Köln
profili Göster
Beatrice Boca
aktör•34-44 yıl•Alman
•
ikamet
Köln (DE)
Doğum yılı1980 (44 yıl)
doğum yeriTemeswar, Rumänien
Konut seçenekleri
Specializationskonuşmacı
Sürücü belgeleri
Göz rengimavi
Saç rengi
Boy (cm)172
Ağırlık (Kilo)58
Eğitim
Birincil profesyonel oyunculuk eğitimi
2000 – 2004
Eğitim
2023
Synchron- Training bei Minges Synchrontraining
2002 – 2003
Viewpoints bei Jay Scheib
Ödüller / ödüller
2003
ITS Theatreschool Festival Amsterdam, (Einladung)
2003
Encounter Festival Brno, Publikumspreis für UN ANGE QUI PASSE, Regie: Pierre Byland
Film
2023
2004
Der Fischer und seine Frau
(Sinema filmi)
Babysitterin
tiyatro
2023
Der Kirschgarten
(Oyna)
Firs
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2023
Terror
(Oyna)
Staatsanwältin Nelson
(BAY)
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2022
Wie im Himmel
(Oyna)
Inger
(BAY)
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2022
Mephisto
Lotte Lindenthal
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2022
Urfaust
Hexe, Marthe Schwerdtlein, Lieschen
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2021
Der Leibarzt, sein König und beider Frau
Juliane Marie von Braunschweig
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2021
Alle meine Söhne
Kate Keller
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2020
Glückliche Zeiten
Laura
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2020
Der Menschenfeind
Eliante
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2019
Ladykillers
Gwendolyn Livingstone
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2019
Der Zerbrochne Krug
Frau Brigitte
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2019
Schade, dass sie eine Hure war
Annabella
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2019
Mutter Kramers Fahrt zur Gnade
Elena
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2018
Die Schneekönigin
Räubermädchen, ec.
Volkstheater Rostock
2018
Kaukasischer Kreidekreis
Gouverneursfrau, ec.
Schleswig-Holsteinisches Landestheater
2017 – 2018
Kleine Eheverbrechen
Lisa
Volkstheater Rostock
2017
Fegefeuer in Ingolstadt
Hermine Seitz
Stadttheater Giessen
2017
Diebe
Monika
Stadttheater Giessen
2016
Mao und Ich
verschiedene
Stadttheater Giessen
2016
Leonce und Lena
Gouvernante
Stadttheater Giessen
2016
Antigone
Ismene
Stadttheater Giessen
2015
In der Republik des Glücks
Madeleine
Stadttheater Giessen
2015
Demut vor deinen Taten Baby
Lore/Mia/Bettie
Stadttheater Giessen
2014
Die Ratten
Frau John
Stadttheater Giessen
2014
Der große Gatsby
Daisy
Stadttheater Giessen
2013
Der Selbstmörder
Maria
Württembergische Landesbühne
2013
Egmont
Klärchen
Württembergische Landesbühne
2013
Die Jungfrau von Orleans
Johanna
Württembergische Landesbühne
2012
Viel Lärm um Nichts
Hundsbeer
Württembergische Landesbühne
2012
Othello
Cassio
Württembergische Landesbühne
2011
John Gabriel Borgman
Fanny Wilton
Württembergische Landesbühne
2011
Das Spiel vom Fragen
Schauspielerin
Württembergische Landesbühne
2011
Jedermann
Buhlschaft
Württembergische Landesbühne
2010
Traumschmidt und Wolkenmeier
Clown
Württembergische Landesbühne
2010
Bezahlt wird nicht
Antonia
Württembergische Landesbühne
2009
Vogelflügelflattern
Tänzerin
Württembergische Landesbühne
2009
Eine Odyssee
Athene/Calypso
Württembergische Landesbühne
2008
Der schwarze Stern
diverse Rollen
Württembergische Landesbühne
2007
Leonce und Lena
Lena
Vereinigte Bühnen Graz
2007
Jugend ohne Gott
diverse Rollen
Württembergische Landesbühne
2007
Das Trollkind
Mutter
Württembergische Landesbühne
2006
Ritzen
Sie
Vereinigte Bühnen Graz
2005
Romeo und Julia
Julia
Vereinigte Bühnen Graz
2004
Amade und Antionette
Königin der Nacht
Vereinigte Bühnen Graz
2002
Krabat
Michel
Landestheater Salzburg
Ses
2017
Arte Reportage Irak, Mossoul annee zero
(konuşmacı)
2017
Arte Doku Personne ne Bouge Ep. 24(37)
(konuşmacı)
2017
Arte Doku Ashbal, les enfants de Daesh
(konuşmacı)
2017
Arte Doku Le Genie des lieux
(konuşmacı)
2017
Arte Reportage Molenbeek
(konuşmacı)
2016
Arte Reportage Spartacus et Cassandra
(konuşmacı)
2015
Arte Doku Quand il a fallu partir
(konuşmacı)
2015
Arte Repotage Russie Culte 1945
(konuşmacı)
2015
Arte Doku L'homme au harpon
(konuşmacı)
2015
Arte Un oeil sur vous, citoyenssous surveillance
(konuşmacı)
2015
Arte Doku Rwanda.la vie apres
(konuşmacı)
2014
Arte,Was tun: Claude et Lydia Boutguignon
(konuşmacı)
2006
Ritzen
(konuşmacı)