Bico LaFrey
Pokaż profil
Bico LaFrey
Pokaż profil
Bico LaFrey
aktor/ka•29-39 Lata•niemiecka
•
miejsce zamieszkania
Bremen (DE), Hamburg (DE)
Rok urodzenia1983 (40 Lata)
miejsce urodzeniaDeutschland
Opcje mieszkaniowe
Specializationspiosenkarz/rka, lektor/ka
Prawa jazdy
Inne licencje
Kolor oczuniebieski
Kolor włosów
wzrost (cm)172
Waga w kg)64
budowa ciałaszczupły
Językiniemieckiangielskifrancuskihiszpański
Dialektyangielskiniemiecki (Hamburg)północnoniemiecki(Dialekt macierzysty)
Akcentyamerykański angielskifrancuskirosyjski
Instrumenty
sport
taniec
tonacja
Śpiew
nagrody/wyróżnienia
2022
Europe Film Festival U.K. [uk]
2021
New York International Women Festival [us] * Razzmatazz * Best Ensemble Acting Feature Films (Juli) * gewonnen
2018
Alternative Film Festival * Insomnambulists * Bestes Ensemble (semi-finalist)
2018
Filmfest Bremen * Insomnambulists * Kategorie: Bremer Preis * nominiert
2018
Filmfest Bremen * Insomnambulists * Kategorie: Humor/ Satire * nominiert
2017
Hollywood Boulevard Int. Film Festival * Minus x Minus * Best Comedic Short * nominiert
film
2021
Insider versus Outsider
(film krótkometrażowy)
Frau Bond
(drugoplanowa)
2021
Ben
(film krótkometrażowy)
Die Person
(drugoplanowa)
2021
Connected
(film krótkometrażowy)
2021
Rose (Wettbewerbsbeitrag Klappe!)
(film krótkometrażowy)
Sie
(pierwszoplanowa)
2020
Razzmatazz
(film fabularny)
Michelle
(pierwszoplanowa)
2020
Getting him Back
(film krótkometrażowy)
Emilia Kassowitz
(pierwszoplanowa)
2019
Zum Greifen nah'
(film krótkometrażowy)
Möbelverkäuferin
(drugoplanowa)
2018
Insomnambulists
(film krótkometrażowy)
Pamela
(drugoplanowa)
2017
Bohrmaschinen Blues (Wettbewerbsbeitrag 99Fire Films Awards)
(film krótkometrażowy)
Kitty
(pierwszoplanowa)
2016
Das jüngste Gericht (Wettbewerbsbeitrag 99 Fire Films Award)
(film krótkometrażowy)
Die Mutter
(pierwszoplanowa)
2016
Echo im Zwielicht
(film krótkometrażowy)
Susanne
(pierwszoplanowa)
2015
Minus x Minus
(film krótkometrażowy)
Susa
(pierwszoplanowa)
2015
Maus und Mäuschen
(film krótkometrażowy)
Besucherin
2015
Ausbrechen
(film krótkometrażowy)
Rebekka
(pierwszoplanowa)
2014
Minus x Minus (Teaser Trailer)
(film krótkometrażowy)
Sabine
(drugoplanowa)
2012
Portion für zwei
(film krótkometrażowy)
Nina
(pierwszoplanowa)
2003
Lebensgeister
(film krótkometrażowy)
die junge Frau
(drugoplanowa)
2002
Rosenstrasse
(film kinowy)
eine junge Jüdin
(drugoplanowa)
telewizja
2020
Was der Schweigefuchs noch sagen wollte (Webserie)
(serial)
Bambi
(pierwszoplanowa)
2018
job4u - Ich werde Hartzer (Webpilot)
(pilot serialu)
Tanja Schubert, Personalvermittlerin
(drugoplanowa)
2018
Tatort - Im toten Winkel
(film telewizyjny (seria))
Jenny Lessmann
(drugoplanowa)
RB - Radio Bremen TV [de]
2017
Witzschmiede (Youtube-Channel)
(serial)
Vorleserin
(pierwszoplanowa)
2016
Witzschmiede (Youtube-Channel)
(serial)
Vorleserin
(pierwszoplanowa)
2015
Witzschmiede (Youtube-Channel)
(serial)
Vorleserin
(pierwszoplanowa)
2014
Witzschmiede (Youtube-Channel)
(serial)
Vorleserin
(pierwszoplanowa)
2013
Witzschmiede (Youtube-Channel)
(serial)
Vorleserin
(pierwszoplanowa)
2012
Blame it on Yoko Ono (Webserie)
(serial)
Lisa
(pierwszoplanowa)
teatr
2016 – 2022
Bei Weihnachtsmanns - Solo
Erzengel Gabriella
Freies Theater Bremen
2015 – 2022
O lieb - Solo
Laura
Freies Theater Bremen
2014 – 2022
Bei Weihnachtsmanns Zuhause
Erzengel Gabriella
Freies Theater Bremen
2013 – 2022
Kindlein mein, schlaf nur ein
Theodore
Freies Theater Bremen
2012 – 2022
Dinner for One
Miss Sophie
Freies Theater Bremen
2012 – 2022
Dinner for Five
Miss Sophie
Krimi Circus Entertainment
2011 – 2022
Liebestaumel
Mieze
Freies Theater Bremen
2010 – 2022
O lieb solang du lieben kannst
Laura
Freies Theater Bremen
2010 – 2022
Meeresrauschen
Lilli
Freies Theater Bremen
2019
Ouroboros
Catherine
bremer shakespeare company
2016
An der Flughafenbar gleich links
Dean
Cherries on Top TV Live
2016
Miss Wattenmeer singt nicht mehr
Alle
Prime Time Crime Time
2015
Der letzte Heuler
Alle
Prime Time, Crime Time
2013 – 2015
The Bitch Witches
Luzifa Dunkel
LiLuBa
2014
Hedwig and the Angry Inch
Yitzhak
Schwankhalle Bremen/ Neugier e.V.
2014
Zuhause
Frau 1, Frau 2
Theater Spielorte e.V./ Freies Theater Bremen
2014
Bachkonzert (Arien)
Sopranistin
Vahrer Kantorei Bremen
2013 – 2014
Die Wahrheit über Hänsel und Gretel
Gretel
Schwankhalle Bremen/ Neugier e.V.
2013
Orgel Plus
Sopranistin
Bremer Dom
2013
Klassischer Solo-Abend (Arien und Lieder)
Sopranistin
Casa Belcanto Kirchweyhe
2012 – 2013
Ehrenwort
Effi/ Ulerika
Naseweis Münster/ Freies Theater Bremen
2012
The Scottish Play
Lady Macbeth, Witch
Wooden O
2011 – 2012
Kabale und Liebe
Milford, Präsident, Frau Miller
Bremer Tourneetheater
2011 – 2012
Phil und Sophia fragen nach Gott
Sophia
Naseweis, Münster
2010 – 2012
Unbeschirmt - szenische Lesung
die Nymphe
unbeschirmt productions
2008 – 2012
Hausfrauen gucken keine Pornos
Evelyn. Shiri, Chantal
two ladies productions
2011
Recital
Sopran
CSNY, New York City, USA
2010
SoVD - Revue
Sozialberaterin mit Dschungelvorliebe
Expo-Wal Hannover
2009 – 2010
Versteh einer die Frauen
Jeanette
AuGuSTheater Neu-Ulm
2009
Jagd Beute Jagd
alle weiblichen Rollen (7 verschiedene)
Concordia Bremen
2009
Benefiz Konzert
Sopran
Matthäus Gemeinde Bremen
2009
Casa Belcanto
Sängerin
St. Pauli Bremen
2009
Solo Klassik Konzert
Sopran
St. Pauli Gemeindesaal
2008
Parallel zur Natur - Künstler in Paris
Paula Modersohn-Becker, Gertrude Stein
Bremer Shakespeare Company Produktion
2008
Fassbinder in Bremen
Gesche Gottfried, Alma
Concordia Bremen
2008
Bremer Freiheit (Gesche Gottfried)
Gesche Gottfried
Concordia Bremen
2008
William Ratcliff
Margarete
Hamburger Sprechwerk
2007
Revolution
Flüchtige
Concordia Bremen
2007
Liebestaumel trifft Tangolieder
Mieze
Haus im Park, Bremen
2007
Ewige Erben, berauscht... (Szenischer Liederabend)
Rosemarie
Weserterrassen HB, Casino HB,Schnürschuhtheater HB
2005
Lachende Erben - Liederabend
liebeshungrige Sekretärin
Hamburger Kammerspiele
2005
Peterchens Mondfahrt
Nachtfee/ Jupinchen
Theater auf Tour Darmstadt
2004
Lachende Erben im Rausch- Liederabend
Rosemarie
HH Kammerspiele - Logensaal
2004
Hamburger Stadtgeflüster
Käthe Moll, Anneke Heitkamp
Theater Mignon
2004
Die Perserinnen
Atossa
Zeisehallen Hamburg
2003
Johnny Johnson
Aggie, Krankenschwester, Miss Neuro, Jessel
Forum d. Musikhochschule Hamburg
2003
Troilus und Cressida
Diomedes
Lichthof Hamburg
2003
Der Bettelstudent
Laura
Studio O 33 Hamburg
2003
Die Fledermaus
Leonore, eine Braut
Studio O33 Hamburg
2003
Leonce und Lena
Gouvernante u.Rosetta
tribüHne Theater Lübeck
2001
Die Komödie der Irrungen
Adriana
Studio O33 Hamburg
1997
Cyrano de Bergerac
Roxane
Schauspielhaus Bremerhaven (Landesschultheaterfest
1996
Ein Sommernachtstraum
Helena
Schauspielhaus Bremen (Landesschultheaterfestival)
audio
2020
Mobbing
(mówca)
2018
Leaving my Hat on
(mówca)
2017
Leaving my Hat on
(mówca)
2017
Witzschmiede
(mówca)
2016
Leaving my Hat on
(mówca)
2016
Witzschmiede
(mówca)
2015
Iconary
(mówca)
2015
Leaving my Hat on
(mówca)
2015
Witzschmiede
(mówca)
2014
Witzschmiede
(mówca)
2013
Witzschmiede
(mówca)
2009
Unbeschirmt - befreite Kunst
(mówca)
2008
Smoodoos
(mówca)
inne
2018 – 2022
Bicos Schauspielkids Bühne und Kamera
2012 – 2022
Mieze haut ab
2010 – 2022
Schauspielunterricht
2007 – 2022
Rollen-, Schauspielarbeit
2020 – 2021
Mobbing
2019 – 2020
Love is gonna find you/ Winter
2019 – 2020
Alles, was mal war
2019 – 2020
Die Baba Jaga (AT)
2019 – 2020
Mobbing (AT)
2018 – 2020
Das Kind vom Mond
2019 – 2020
Klötendingelbums (AT)
2019
Four Seasons/ Vier Jahreszeiten
2018
Ein Platz für Hass
(produkcja edukacyjna)
Frau Ostermeyer
(pierwszoplanowa)
2018
Die bunte Weihnachtsshow
2017 – 2018
Insider vs Outsider
2017 – 2018
Der ultimative Putzlappen
2014 – 2018
Schauspielunterricht
2017
Die wahren Hausfrauen von Habenhausen
(teaser (koncepcja serialu))
Tessa
(pierwszoplanowa)
2017
Frisch getrennt
(produkcja edukacyjna)
Mary
(pierwszoplanowa)
2017
Die Osterüberraschung
2016
Diahexen
(produkcja edukacyjna)
Amelie
(pierwszoplanowa)
2016
Weihnachten in Gefahr
2016
Mystery Märchen
2016
Das Familienfest
2016
Mord im Altenheim
2016
Der Raub des Tempeldiamanten
2015 – 2016
Getting him Back
2015 – 2016
Fabelwesen sind auch nur Menschen
2015
Joka - Moin Moin
(teledysk)
Radiomoderatorin
(drugoplanowa)
2015
Dicki und der Zauberstab
2015
Romeo und Julia Reloaded
2014 – 2015
Englischunterricht
2014
Flaschenpost - Wie angelt man sich einen Meister?
(teaser (koncepcja serialu))
Jeannee
(pierwszoplanowa)
2014
Bei Weihnachtsmanns Zuhause
2014
Chaos im Königreich
2013
The Road to Nirvana
(teaser (koncepcja filmu fabularnego))
Danni
(drugoplanowa)
2013
Kindlein mein, schlaf nur ein
2012
Dinner for One
2011
Liebestaumel
2010
Meeresrauschen
2010
O lieb solang du lieben kannst
2010
Unbeschirmte Lesung
2008
Fassbinder Protokolle
2007
Das Verhör
(showreel)
Frau Haser
(pierwszoplanowa)
2007
Liebestaumel trifft Tangolieder
2007
Ewige Erben, berauscht...!
2006
Verabredung
(showreel)
Lucy
(pierwszoplanowa)
2006
Geschäfte
(showreel)
Carmen
(pierwszoplanowa)
2006
Erinnerung
(showreel)
Katja
(pierwszoplanowa)
reklama
2016
Bünting Tee - Originale. Mutter Karin und Tochter Bico
(reklama w telewizji)
Original
(pierwszoplanowa)
2013
Karl Reck - Bier mit Pep
(reklama w telewizji)
Kellnerin
(pierwszoplanowa)
2012
Fachpraxis für Kieferorthopädie Dr. Kaspar - Praxisvideo
(film firmowy)
Patientin
(pierwszoplanowa)
2008
el Leasing & Service - el valet. Alles auf Zeit
(reklama w telewizji)
die Braut
(pierwszoplanowa)